שיווק דיגיטלי לכל עסק

סוכנות שיווק דיגיטלי

תוכן עיניינים

הנה כל הדרכים ליצור איתנו קשר

העולם המודרני פועל בדרכים חדשות, מתוחכמות ובעלות השפעה וכל זאת תחת העולם של שיווק דיגיטלי. אנשי עסקים שאינם מכירים תחום זה, נחשפים אליו לאט לאט ומבינים שאם הם רוצים לקדם את העסק שלהם, עליהם להניע את הגלגלים שלו באמצעות שיווק דיגיטלי, כדי להגיע לתוצאות הרצויות.

המטרה של כל בעל עסק הוא ליצור הכנסות רבות ככל האפשר, לנהל נכון את העסק וכך לגרוף רווחים נאים. לכן כאשר הוא מתחבר ליועץ דיגיטלי מקצועי, הוא מקבל כמה וכמה המלצות לביצוע פעולות שונות ומשם השמיים הם הגבול.

קידום העסק במנוע החיפוש של גוגל

לעסקים רבים יש אתר אינטרנט יפהפה ומקצועי, הבעיה היא שאין לו חשיפה רבה וכמות הגולשים אשר נכנסים אליו בכל יום היא קטנה ביותר. הסיבה לכך היא שכאשר הגולש מקליד מילים מסוימות כדי לחפש עסק בתחום שבו עוסקת חברה זו, הוא מגיע לאתרים של המתחרים ונכנס אליהם, כיוון שהאתר הספציפי לא ממוקם בדף הראשון אלא באחד הדפים שאחריו. באופן טבעי הגולש נכנס לאחד האתרים שמופיעים בראש הדף ושם הוא מקבל את המידע שחיפש.

לכן המשימה של איש השיווק הדיגיטלי היא לבצע קידום אתרי וורדפרס באופן מקצועי כדי להעלות את מיקומו של אתר זה למקום הראשון, או לאחד המקומות הראשונים בדף הראשון. המומחה מבצע כמה פעולות כמו לדוגמה מחקר מילות מפתח. כך הוא מכיר את מילות החיפוש שבדרך כלל הגולשים משתמשים בהן בתכיפות גבוהה ובתכיפות פחותה. בהתאם לכך נכתבים תכנים איכותיים לאתר אשר משולבות בהם מילות המפתח הללו באופן טבעי.

כתוצאה מכך, האלגוריתם של גוגל אשר סורק את המאמרים הללו ומכיוון שהם מעולים ולא מועתקים, דבר זה מקדם את האתר ומעלה את המיקום שלו. יש מקרים שבהם יש דילוגים קטנים, במקרים אחרים יש קפיצות משמעותיות בפרקי זמן שונים. קידום אורגני הוא קידום שמצליח, קשה לתת אומדן של זמן אך במבחן התוצאה הדברים קורים.

מהפך בכניסה לאתר

ככל שהדירוג של האתר הספציפי עולה במנוע החיפוש של גוגל, יותר ויותר קהלים נחשפים אליו כאשר הם מחפשים נושא זה. רבים מהם נכנסים פנימה ופתאום יש תעבורה עצומה בתוך האתר. איש השיווק הדיגיטלי מעביר דוחות למנהל החברה, כדי שיבין את ההשפעה העצומה של השינוי בדירוג על תהליך הכניסה לאתר.

הלקוחות הפוטנציאליים שנכנסים לאתר קוראים את המאמרים האיכותיים, רואים את המידע הרב שמפורט בו וכך הם מכירים את האתר וקיימת סבירות גבוהה שגם בעתיד הם ייכנסו אליו.

אם מדובר באתר שיש בו מכירות, הכניסה הרבה של הגולשים לאתר יוצרת קפיצת מדרגה משמעותית בכמות ההזמנות שמצטברת באתר. כך הגולשים הופכים להיות לקוחות ונותר להנהלת החברה להיערך לכך לוגיסטית, כדי

נשמח לעזור לך להצליח!

אז שנעבור לפרטי?

אודות הכותב

היי, קוראים לי אליו בן-עמי, מנהל וחבר צוות במוקה קריאייטיב בע”מ. אני חי ונושם שיווק דיגיטלי עם התמחות בגוגל, בניית אתרי אינטרנט ומסחר אלקטרוני מהמקום הכי מגניב בתל-אביב. את לימודי ארכיטקטורה בטכניון עזבתי לטובת עולם השיווק בשנת 1997, בימים שהאינטרנט הגיע אלינו הביתה דרך מודם 33.6K עם צפצופים מוזרים. כבר מעל 20 שנה שאני מתרגש כמו ילד מהקסם הטכנולוגי הזה שנקרא אינטרנט, מתרגש מכל אתר חדש שעלה לאוויר, מחייך לקבלת עוד ליד שמגיע מקידום אורגני בגוגל אבל הכי הרבה מתלהב (כן, כמו ילד קטן), ממכירה נוספת שהגיעה מהחנות באמזון או בכל אתר איקומרס אחר שאני מקדם.
משנת 2008, כשעברתי מתפקיד סמנכ"ל שיווק בחב' מחשבים לעצמאי ועד עצם היום הזה, בניתי מודל עסקי שמבוסס על יחסים ארוכי טווח עם הלקוחות שלי. אמון, עבודת צוות ומקצועיות הם לא בגדר סיסמא ריקה מתוכן. אצלי זה ממש דרך חיים. את ההנאה הכי גדולה שלי מהעבודה, אני מקבל באמצעות ההצלחות העסקיות שאנחנו מצליחים לייצר ללקוחות שלנו. זה ממלא בתחושת סיפוק ושליחות אמיתית. 
אני מקפיד על שירות לקוחות אישי, שביעות רצון גבוה. מתן ערך של ממש מהעבודה איתנו. אני מאמין שבשביל להצליח בהשגת המטרות, כל אחד מאיתנו חייב סביבה תומכת, צוות מנצח ועבודה שיטתית וחכמה. זה כל סוד ההצלחה שלי! רוצה להצטרף? :)

תהיה חבר ותשתף

קבל.י ללא עלות או התחייבות

פגישת ייעוץ איתי 1:1
לשיחת על האתר וקידום העסק שלך