תיק עבודות

אפיון, עיצוב ובניית אתרים

כל מה שכדאי לדעת על באנרים דינמיים, ועל תרומתם לפרסום העסק שלכם

אז מהו בעצם כוחם של הבאנרים הדינמיים?

מודעות הפרסום הגנריות והסטטיות נמצאות איתנו כבר שנים רבות ועובדות מצוין, אבל עכשיו הגיע הזמן לעבור לדבר הבא. כדי לבלוט בין כל המתחרים, העסקים של היום צריכים להעביר את השיווק הדיגיטלי שלהם לשלב הבא, ולייצר קריאייטיב ברמה יותר גבוהה, שישאיר אותם רלוונטיים.

פרסום באמצעות באנרים דינמיים הוא דרך מצוינת להגביר את המעורבות בתחום שלכם, ועל הדרך הוא גם מאפשר לכם להיות יצירתיים יותר, ולחסוך זמן השקעה רב של ניסוח קמפיינים שלמים וקבוצות של מודעות.

מהם באנרים דינמיים?

באנר דינמי הוא סוג של אינטרפרטציה שונה על באנר סטטי, או יותר נכון – טכנולוגיה שלוקחת את הבאנרים הסטטיים והדינמיים לשלב הבא. הבאנרים הדינמיים מותאמים אישית לנתוני הקמפיין, וניתן ליישם בהם עדכונים אוטומטיים שיציגו תוכן ומבצעים מותאמים לכל מי שיראה אותם.

ניתן להתאים את הבאנרים האלו באמצעות נתוני מיקוד כגון מיקום גיאוגרפי, דמוגרפיה והתנהגות משתמש. הבאנרים הדינמיים מעניקים לכם את הכלים לייצר מודעות משכנעות ורלוונטיות, ללא התלות בהעלאה ידנית ועדכונים של המודעות באופן קבוע. הכל נעשה באופן אוטומטי, ומותאם לצרכים שלכם ושל הגולשים שלכם.

הדרך להישאר רלוונטיים

באנרים דינמיים הם בעלי עוצמה רבה – הם מדויקים ואפקטיביים, ותוכלו לשדר באמצעותם מודעות עדכניות שמותאמות כמעט לכל דבר, כמו למשל ליום מסוים בשבוע, לאירוע מסוים, או להשתמש באסטרטגיות מיקוד שונות שיסייעו לכם בהגדלת ההמרות.

תוכלו להשתמש בהם להציג עדכוני מלאי של פריטים מסוימים, למבצעים בלעדיים שייצרו תחושת דחיפות מסוימת, ועוד המון אופציות. עסקים מסוימים למשל לוקחים את עניין הפרסום ה"דחוף" כמה צעדים קדימה, ואפילו מציגים תכונות כמו טיימרים עם ספירה לאחור לסיום יעד מכירתי מסוים (כמו למשל sale כלשהו).

יתרונות נוספים לבאנרים הדינמיים

▪ באנרים דינמיים עושים שימוש במגוון משאבים כדי לייצר המרות, והם מציעים את החוויה הרלוונטית והמתאימה ביותר לכל צופה.
▪ הם ניתנים להתאמה אישית, ומאפשרים למפרסמים להתאים תוכן בצורה נוחה, קידומי מכירות ודפי נחיתה לכל משתמש בזמן אמת
▪ הם ניתנים להשתלבות בכל ערוצי השיווק הדיגיטלי
▪ הם משדרים מסרים מותאמים אישית לכל אחד
▪ הם מספקים נתונים בזמן אמת, ומאפשרים להבין מידית איזה קריאייטיב עובד טוב יותר

וכמה מילים לסיכום:

באנרים דינמיים הם פלטפורמה ליצירת פרסום וקריאייטיב חכמים, בעלי תכונות מותאמות אישית לקהל היעד. באמצעות באנרים מהסוג הזה, העסק שלכם יוכל להגביר את המעורבות שלו בקהלי יעד ספציפיים, ויתרה מכך – שילוב של באנרים דינמיים בקמפיין בעל מיקוד מותאם אישית, יוכל אפילו לסייע להגביר את הנאמנות של הקהל למותג שלכם, ובסופו של דבר גם להגדיל את ההמרות והמכירות.

המאמר נכתב בשיתוף H-tech

אתרי איקומרס נוספים בתיק עבודות שלנו

קבל.י ללא עלות או התחייבות

פגישת ייעוץ איתי 1:1
לשיחת על האתר וקידום העסק שלך