המגרשים שבהם אנחנו משחקים

קידום ברשתות החברתיות

אנחנו חיים ונושמים את הרשתות החברתיות כבר מראשית הופעתן באינטרנט ומבינים את העוצמה הטמונה בהן, לצד המורכבות ההולכת וגדלה בניהול מוצלח שלהן. אופטימיזציה של קמפיינים על בסיס יומיומי ושימוש בשיטות שווק מתקדמות הן המפתח להצלחה. פייסבוק, אינסטגרם או לינקדאין, הן פלטפורמות שעבור לקוחות רבים שלנו, הן המקור העיקרי לצמיחה עסקית ויכולות להיות גם עבורך.

קידום בגוגל

כולנו מחפשים מידע בגוגל כל יום ומספר פעמים ביום. שואלים שאלות וגוגל עונה בשבריר שניה. הופעתך בדף התוצאות הראשון בגוגל, בפני קהל הלקוחות הפוטנציאלים שלך יבטיחו לך שטף פניות שניתן להמיר ללקוחות משלמים. צור קשר ונשמח להסביר לך איך תוכל גם אתה להופיע בדף הראשון של גוגל באמצעות קידום ממומן (SEM) או בקידום אורגני (SEO). 

מסחר אלקטרוני

בין אם הקמת כבר חנות או שאתה בשלבי תכנון ההקמה וטרם יצאת לדרך, אתה בוודאי מבין שמכירות באינטרנט זה לא העתיד… זה ההווה! הקמה וניהול החנות, משלב האפיון ובחירת הפלטפורמה למסחר, חווית משתמש ועד האופטימיזציה להמרות (CRO) – נשמח לספק לך ממשק אנושי וידידותי לעולם ענק של מסחר אלקטרוני.

אתרים ודפי נחיתה

אתר אינטרנט  / דף נחיתה הוא 'בסיס האם' אליו אנו מבאים את מרבית התנועה מערוצי השיווק (פייסבוק / גוגל) ומהמרכיבים החשובים ביותר בתשתית השיווק בדיגיטל. האתר הוא הפנים של העסק ומרביתנו נגבש דעה ראשונית על העסק, בהתאם לנראות האתר שלו. עיצוב ברמה גבוה, כתיבה בגובה העיניים וזמן טעינה מהיר, הן רק חלק העקרונות שלנו בבניית האתר.

רוצה לדעת איך נוכל לקדם את העסק שלך?

אפשר להתקשר, או להשאיר פרטים ונחזור אליך ממש בהקדם 🙂

הכלים והשיטות שלנו להצלחה

שיטות שיווק מתקדמות

במקום להיכנס להסברים טכניים מורכבים, על "שיטות שיווק מתקדמות" כמו רימרקטינג או שיווק בווצאפ, נאמר בפשטות שעולם השיווק בדיגיטל הוא מלא אפשרויות. קיימים סוגי שיווק (לפי מיקום / תוכן / מבוסס אישיות) שיטות שיווק (וידאו / דיוור / סמסים / בלוגים) וערוצי שיווק כמובן (פייסבוק / גוגל וכו'). אנחנו נעזור לך בבחירת השיטות, הערוצים וסוגי השיווק המתאימים ביותר עבורך. 100% מה שנכון עבורך.

קריאייטיב

קריאייטיב זה יצירה, זה רעיון, זה תוכן. אנחנו אוהבים ליצור תוכן מקורי ואיכותי עבור הלקוחות שלנו. כזה שמביא למעורבות גבוהה, שמסקרן, שמושך את העין. קריאייטיב שמביא את ה DNA הייחודי של הלקוח לפרונט ומניע לפעולה. אנחנו מייצרים תכנים כמו טקסטים, אימג'ים ואפילו סרטונים עם הכלים המקצועיים ביותר וברמה גבוהה מאד. במשרדים שלנו קיים סטודיו מקצועי לצילום לרשות הלקוחות.

הצלחה אישית

מהות העבודה שלנו היא צמיחה והובלה עסקית של הלקוחות שלנו באמצעים דיגיטליים, אולם אנחנו קודם כל שמים דגש על חוויה טובה בעבודה איתנו. בתחילת כל תהליך עבודה עם לקוח אנו למדים מקרוב על מצב העסק כיום – מחזורים, תמחורים, אופן שיווק, וותק בשוק ומהם מרכיבי העסק והתשוקה שלו להצלחה. מגדירים לאן מעוניינים להגיע גם כספית אך גם מקצועית.

צוות מנצח

בואו נודה על האמת, אנחנו יצורים חברותיים אנחנו אוהבים לעבוד אחד עם השני. אכפת לנו אחד מהשני ואכפת לנו מהלקוחות שלנו. לכל אחד מאתנו חוזקות שונות בתחומו ויחד אנחנו יודעים לייצר תוצאות מצוינות ללקוחות. יש מי שקורא לזה טים וורק או עבודה בסינרגיה, בו השלם גדול מסכום חלקיו… מה שחשוב לך לדעת זה שזה לא רק משתלם לעבוד איתנו, זה פשוט גם באמת כיף.

רוצה לדעת איך נוכל לקדם את העסק שלך?

אפשר להתקשר, או להשאיר פרטים ונחזור אליך ממש בהקדם 🙂