אנו אוהבים לשתף את הידע הניסיון והתובנות שלנו מעולם השיווק הדיגיטלי ואנו עושים זאת גם בהדרכות לעובדים בחברות וגם בהרצאות המועברות בכנסים לעסקים או בקורסים המתקיימים במוסדות שונים. ההרצאות מועברות באופן מרתק, מתובל בהומור ועם המון ידע פרקטי הניתן ליישום. 

ההרצאות כלליות עם שיווק דיגיטלי עם דגש על בתחום המדיה החברתית, מועברות על ידי מירב שביט. הרצאות בתחום המתמקדות בערוצי השיווק של גוגל, וזירות מסחר אלקטרוני, לרבות אטסי (Etsy) מועברות על ידי אליו בן עמי.

הרצאות

הרצאות שונות בשיווק דיגיטלי ומדיה חברתית ובהתאמה אישית לקהל היעד, מיועדות במיוחד לכנסים של בעלי עסקים המבקשים לקבל ידע ותובנות להתנהלות נכונה והתמצאות בג'ונגל של העולם הדיגיטלי. ההרצאות כוללות סיפורי מקרה אמתיים מלקוחות שלנו ותובנות שקיבלנו לאחר ניסיון ושנים רבות של עשייה בעולם הדיגיטלי.

הדרכות

ההדרכות שאנו מעבירים מותאמות בדיוק רב לצרכי כל לקוח ובאות לתת מענה לבעיות או אתגרים שהוגדרו מראש. את ההדרכות ניתן להעביר בקבוצות קטנות או בליווי 1:1, במשרדי הלקוח או בכיתת ההדרכה הנמצאת במשרדינו בשילת, הכוללת חלל מאובזר ונעים עד 12 איש.

לבעלי עסקים או מנהלי שיווק המעוניינים לקדם את עצמם באינטרנט, אנו מציעים ליווי אישי-מקצועי 1:1, עם יישום מידי של התוכן הנלמד, על מערכות השיווק של הלקוח. הליווי נעשה במשרדינו בשילת ומתומחר לפי שעות בפועל.

רוצה לדעת איך נוכל לקדם את העסק שלך?

אפשר להתקשר, או להשאיר פרטים ונחזור אליך ממש בהקדם 🙂